Чи є це мудрим для християнських підлітків на сьогоднішній день в середній школі? Богослова Джона Пайпер каже, що це, ймовірно, нерозумно, тому що більшість підлітків повинні чекати на сьогоднішній день, поки вони духовно зрілими і готові переїхати в бік шлюбу.

У недавньому пості на DesiringGod.org, Джон Пайпер, канцлер Віфлеємського коледжу & семінарії, визначив кілька причин, які він виступає проти підліткового знайомства-особливо в сучасному світі.

“Був час, коли культурні очікування і культурні опори були на місці, почасти підготувати молодих людей до шлюбу, що рано і частково, щоб забезпечити структур і допомогти після того, як вони одружилися. Це не так вірно Сьогодні в Америці, як колись було, “сказав Пайпер.

Хоча багато благочестиві люди одружилися рано-як його батьки, наприклад,-це не обов’язково означає, що знайомства рано це гарна ідея, сказав він.

“Чи бачите ви знайомств у віці 15, 16, або 17, як мудрий буде залежати частково на ваш погляд на сексуальні відносини, почасти на ваш погляд на значення знайомств, і частково на ваш погляд відносної зрілості підлітків, ” пояснив Пайпер.

Біблія ясно, що сексуальні відносини зарезервовані для шлюбу, він додав, посилав слова апостола Павла в 1 Коринтянам 7:2, який читав: “через спокуси сексуальної аморальності, кожна людина повинна мати свою власну дружину і кожну жінку свого чоловіка. ”

Це подання буде, Пайпер сказав, “встановити християнської молодої людини дивно і дико, крім думку, що є повсюдна в культурі і в засобах масової інформації, а саме, що це цілком прийнятно, щоб займатися сексом поза шлюбом з одним положенням: що це бути погоджений. ”

“Це не те, що Біблія вчить, і це не те, що Божий дизайн для чоловіків і жінок,” сказав він. “Він буде нести трагічні плоди у вашому житті. ”

Тому що сексуальне бажання “один з найпотужніших сил у житті людини,” Пайпер сказав, що він дивився “в іншому випадку сильним, мудрим, і, здавалося б, Зрілі християнські молоді люди повністю втрачають свої моральні Підшипники, коли вони знаходять, що вони любили-що вони привабливі для невіруючого. ”

“Це так, ніби кожен перемикач на мейнфрейма їх морального життя стає вимкнений в той час як одна величезна кнопка бажання живий і здоровий,” сказав він.

Важливо задати питання, як “що таке знайомства? ” і “для чого це? ”

“Питання стає, ‘ це мудро протягом 16 років, щоб вийти в ту річку, яка тече до шлюбу?” Моя відповідь ні, я не думаю, що це мудре, “Пайпер сказав. Однак він уточнив, що певні ситуації існують, коли двоє молодих людей “надзвичайно зрілий і духовний і шлюб планується для віку вісімнадцять-відразу після середньої школи. ”

Закохатися є “одним з найбільших досвідом у світі,” Пайпер сказав, і “що робить його таким великим є те, що Бог благословив його призначений і захоплююче споживання називається шлюб. ”

“Якщо ви вмикаєте цей процес у високій школі проведення часу з револьверними відносинами, ви грабують себе з кращих ви можете мати. “

Чи є це мудрим для християнських підлітків на сьогоднішній день в середній школі? Джон Пайпер відповіді

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *