Чик-Філ-ресторан у Вірджинії погодився відкрити свої двері по неділях, яка виступає в якості тимчасового церкви для переміщених зборів.

Ресторан швидкого харчування, розташований в в Sandston, штат Вірджинія, дозволяє білий дуб співтовариство церкви для проведення своїх засіданнях всередині будівлі, поки збори можуть знайти більш постійне рішення, повідомляє WTVR.

“Після прибуття до нашого нинішнього місця поклоніння ми виявили, що будівля засудив знаки на дверях,” читає 3 вересня повідомлення на сторінці церкви Facebook. “Єдиним законним використанням будь-якого з просторів є Econolodge для ведення бізнесу. Ми, очевидно, не маємо церкви сьогодні вранці. ”

Члени Церкви, однак, висловив надію, що це тільки “незначні невдачі. ”

“Часто Бог розвів нас з місць для того, щоб ми бачили наступну велику річ, яку він має для своєї церкви,” лідер церкви пише. “Трохи розчарований сьогодні вранці, але схвильований за те, що Бог має для нашого майбутнього! ”

Пізніше того вечора під час надзвичайної зустрічі, один з членів церкви назвав її босом на курячих-Філ-а, який погодився дозволити білому дуба тимчасово використовувати свій простір. Мережа ресторанів відома тим, що закрито в неділю, щоб оператори могли відвідувати церкву і проводити час зі своїми сім’ями.

“Вони не є відкритими для бізнесу,” Церква уточнив в наступному пості Facebook. “Вони просто погодилися дозволити нам використовувати свій простір для поклоніння на цьому тижні. ”

Провідний пастор Дейв Уайльд також поділився своєю вдячністю за курча-Філ-а і його менеджер, відправивши “величезне спасибі Грег Вільямс і курячих-Філ-за люб’язне погоджуючись провести нас наступної неділі. ”

Хоча не буде їжі служив харчування служив під час зустрічі, “[але] Якщо ви поточний або майбутні відвідувачів, і ви завжди хотіли, щоб поклонятися в ресторані обстановці, це ваш щасливий день,” Уайльд пише.

Білий дуб пізніше пояснив на Facebook, що Econo Lodge було “виправлені питання будівництва, “, але не буде повертатися до місця для “кількість причин. ”

«Ми раді бачити, що Бог буде робити далі», – писав провідники церкви.

Чик-Філ-франшиза відома за дотримання християнських принципів і пережила опозицію і закликає бойкоти через їх цінності.

У 2012, курча-Філ-президент Ден Кеті зробив заголовки після того, як він підтвердив позицію компанії на підтримку традиційного шлюбу.

“Ми знаємо, що вона не може бути популярною у всіх, але подякувати Господу, ми живемо в країні, де ми можемо ділитися своїми цінностями і діяти на біблійні принципи”, сказав він, за словами Forbes.

Пізніше він додав, “ми дуже багато підтримують сім’ю-біблійне визначення сімейного підрозділу. Ми-сімейний бізнес, бізнес у сім’ї, і ми одружуємося з нашими першими дружинами. Ми даємо Богові подяку за це. ”

У той час компанія різко критикувала ЛГБТ-спільноти, яка закликала до бойкоту фаст-фуд-ланцюга. Громадські лідери в Чикаго і Бостоні також критикують компанію, заявивши, що вони не будуть вітати курячих-Філ-а в свої міста.

Тим не менш, у відповідь на суперечки, колишній губернатор Арканзас Майк Хакабі ініціював курча-Філ-рух день визнання, під час якого Компанія заявила, що було “рекорд-настройка ” продажів. Консалтингова фірма підраховано, що середній курча-Філ-ресторан мав 29,9 відсотка більше продажів і 367 більше клієнтів, ніж в типовий день.

Чик-Філ-а в Вірджинії відкриває двері в неділю, щоб служити в якості центру поклоніння переміщених церкви зборів

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *