Філ Робертсон з “качка династії” Слава сказав, що він часто дивується, якщо члени демократичної партії “любити Ісуса ” або ненавидіти його і попередив, що “весь світ ” знаходиться під контролем зла.

Після того, як його син, пастор Алан Робертсон, в дослідженні сім’ї дослідницької ради саміт виборців у п’ятницю, новий CRTV приймаючої витягнув його Біблії з його камуфляж мішок і говорив про те, як він присвятив своє життя, щоб ділитися Євангелією з тими, хто “вниз і Out.”

Він посилається на 1 Солунян 4:11, який читає, “зробити це ваші амбіції вести тихе життя: ви повинні мати на увазі свій власний бізнес і працювати з вашими руками. ”

Робертсон каже, що він прагне жити спокійним життям і розумом свій власний бізнес-насправді, він ніколи не “включив в Інтернет і подивився на нього.”

“Коли я чую про Купорос і ненависть, просто пам’ятайте, я люблю тебе,” сказав він. “Я дійсно роблю. Ви знаєте, чому? Я визначив вас як людські істоти. Отже, я люблю тебе. І Бог любить тебе. ”

“Я майже спокусі попросити демократичної партії чотири маленькі слова,” Він продовжував. “Чи є y’all любити Ісуса? Тому я прошу вас, Демократична партія, я ніколи не чув, як ви говорите так чи інакше. Ви любите його? І я чекаю відповіді. ”

Робертсон запитав те ж питання про основні засоби масової інформації CNN, CBS, і MSNBC.

“Ви люди люблять Ісуса? Тому що я ніколи не чув, як ви говорите так чи інакше. Може бути, чи ти ненавидиш його? Ви любите його або ви ненавидите його? Я кімнаті не соромлячись сказати, що я люблю його. Я розповім хто-небудь. Остаточне питання я хотів би запитати всіх, включаючи вас–що поганого в Ісусі? Я досліджував його. Я ретельно оглянутий чоловік. Я не можу знайти нічого поганого з ним, “Робертсон сказав.

“Весь світ знаходиться під контролем зла,” він сказав, вказуючи на різанини Лас-Вегаса і сексуальних зловживань звинувачення оточуючих неприкрашав голлівудський магнат Харві Вайнштейн. “Сатана прийняв їх полон, щоб зробити його волю… зло не потрібен мотив. Все, що потрібно, це сатана, який працює у людей, спонукаючи людей. ”

“Ми даємо їм погані новини по-перше,” сказав він. “Але ви знаєте, що нам не потрібно щось забути… Вайнштейн може бути прощено. Не забувайте про це. ”

Він додав, “я мав деякі досить хтивий гріхів у моїх перших 28 років на землі… Благодать набагато краще, ніж закон. Грейс говорить, що всі ваші минулі гріхи можуть бути вилучені і ніколи не враховуються до вас знову. ”

Визнавши він дивиться “трохи грубо по краях,” Робертсон вказав, що багато людей в Біблії, в тому числі Іоанна Хрестителя– “подивився грубий, ніж я. ” і, хоча він користувався слави і удачі, жодна з цих речей не може “видалити мій гріх і підняти мене з мертвих. ”

“Ісус воскрес із мертвих, — сказав він. “Я можу мати життя і безсмертя… Ця благодать була дана нам у Христі Ісусі. ”

Він додав, “чи можете ви уявити собі, що ви почуєте, якщо ви дали мені годину? ”

Як повідомлялося раніше, відверта “качка командир ” приєднується зростаючої команди на консервативному огляді ТБ (CRTV), $99 на рік цифрової потокової мережі для шоу під назвою “в лісі з Філом. ”

“Що робить людина, коли вони намагаються запустити його з міста за цитування віршів Біблії? Я кажу вам, що він робить; він йде глибоко в лісі, “Робертсона говорить в рекламний ролик для нового шоу. “Занадто довго нам сказали Заткнись. Більше ні. Ось угода, Америка. Це мій ліс. Тут я називаю постріли. Тут ми відкидаємо політичну правоту, або, як я хотів би сказати, ‘ подерся лайно. ”

Робертсон приєднується до коментаторів Марк Левін, Стівен Кродер і Мішель Малкін на CRTV.

“Більшість ЗМІ соромляться Америки, його цінності, і просто відраза до простого старого здорового глузду,” Робертсон сказав репортер Голлівуду. “Що я чую сьогодні? Що дівчина тепер може бути хлопчиком Scout? Назва “хлопчик Scout”. Як важко зрозуміти? Якщо ліберали і голлівудських еліт збираються тиску мережі і рекламодавців, щоб відмовитися від мене, щоб сказати те, що здоровий глузд як “ви повинні бути хлопчиком, щоб бути хлопчиком Scout”, то я йду туди, де вони не можуть замовкнути мене. Я ніколи не був одним Заткнись. “

Філ Робертсон попереджає ‘ весь світ ‘ знаходиться під контролем сатани, просить демократичної партії: чи y’all любов або ненавидіти Ісуса?

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *