Це був холодний зимовий ранок, коли 14-річний Джон Сміт впав через Крижане озеро Міссурі. Коли аварійні працівники, нарешті, витягнув його, він був занурений під холодну воду протягом 15 хвилин.

У лікарні, Джон лежав без серцебиття протягом більше 60 хвилин.

“Після того, як я увійшов у свою кімнату, я поклав руки на ноги, і вони були холодними і сірими, і я просто знав, що він пішов, ” мати Джона, Джойс Сміт, розповів Євангеліє Вісник в ексклюзивному інтерв’ю. “Я почав молитися голосно, благаючи Бога про життя мого сина, і закликаючи Святого Духа, кажучи:” будь ласка, дайте мені мій син. ”

І тоді сталося щось дивовижне.

Як тільки Джойс молився над сином, його імпульс відразу ж повернувся, вражає медсестер і лікарів навколо нього.

“Медсестра була пальцем на Пульс Джона протягом 27 хвилин, і не отримав нічого,” сказав Джойс. “Вона сказала мені:” хвилина, яку ви молилися, щось перебрався тіло Джона з такою силою, він штовхнув мене назад-і раптом, я отримав імпульс “. Вони були приголомшені. ”

Неймовірна історія Сміта зцілення і відновлення є предметом книги Джойс, “неможливо. ” фільм також знаходиться в розробці через 20 століття Fox, виконавчий продюсер Девон Франклін (небеса для реальної, чудеса з небес). Під назвою “прорив, ” фільм намічений на 2019 зірки реліз актриса Кріссі Мец ( “це нам “), як Джойс, в той час як Джон грає Марсель Руїс ( “один день на час “).

“Моя сім’я не оприлюднення цієї історії на нашу користь,” Джон сказав GH. “Ми робимо це, тому що наша країна потребує надії. Ми не відповідаємо – Божа відповідь. Ми просто ділитися історією так що ця країна буде бачити, як великий Бог наш. Він не мертвий, він живий, і він все ще перебуває в чудо робітничого бізнесу. Я здував, наскільки він великий. ”

Три роки потому, Джон пам’ятає мало про аварію. Він разом з двома друзями, Джош Сандер і Джош Рігер, були “возитися навколо ” в місцевому парку, коли лід на озері Сент-Луїза тріщини, і троє друзів занурився в 40 градусів води.

“В даний момент, ми всі знали, що можливість трьох з нас вмирають була дуже реальною,” Джош сказав GH. “Я і Джош було близько 50 футів з Дока, і Джош кричали:” я не хочу вмирати “. Я кричав, ‘ Call 911! ‘ Сандер врятував себе, і я зміг підштовхнути Ріґер над водою, зберігши своє життя. ”

Джон, однак, було не так пощастило.

“Я отримав телефонний дзвінок, почувши мій син був у страшній аварії,” Джойс поділився. “Це один телефонний дзвінок кожного батька боїться. Я навіть не пам’ятаю, як я потрапив до лікарні-я молився, благаючи Бога, щоб позбавити мого сина. Ми чекали 17 років, щоб мати його; Ми прийняли його з Гватемали. Я просто не міг повірити, що Бог візьме нашого сина після всього, що ми пережили. Бог, у благодаті його і милості, підсумку отримати мене в лікарню в одному шматку. ”

Коли Джойс потрапив до лікарні, медична команда була виконуючим КПП протягом майже півгодини без успіху.

“Коли я увійшов у кімнату, я не розумів, що вони збиралися називати час смерті,” вона нагадала.

Незадовго до аварії, Джойс брав участь у вірі в вивчення Біблії Бога Бет Мур, який залежить від заяви, що “я вірю Богу, хто він говорить, що він є, і я вірю, що він може робити те, що він говорить, що він може зробити. ”

“Я не вірю, що це збіг,” сказав Джойс. “Коли я увійшов в ER, я був мислення, що Бог був там, і він буде з нами через це.”

Після імпульсу сина повернувся, Джойс думав, що найгірше було більше, але лікарі не згодні.

“Лікар сказав мені:” навіть якщо Джон живе, він буде овоч. Там ‘ s пошкодження мозку, і єдиною функцією мозку є стовбурові функції мозку, і це дуже елементарні, ‘ ‘ сказала вона. “Я сказав йому, ” робіть все можливе. Бог зробить все інше, але я не хочу, щоб негативи бути сказані навколо нього. Коли ви перебуваєте в кімнаті, я хочу, щоб він почув позитивні речі. ”

Через два дні Джон прокинувся і почав спілкуватися з оточувами. Через сім днів після пробудження Іоанн відправився в вентилятор, і через 16 днів він вийшов з лікарні, баскетбол в руці. Його швидке відновлення знеціфікованих кожен експерт, кожну історію справ, і кожен науковий прогноз.

“До цього дня, Джон не мав ніяких побічних ефектів від нещасного випадку, незважаючи на лікарі ‘ прогнози,” сказав Джойс. “Бог повністю і повністю зцілив його. Він несе в собі 3,0 в середній школі, він повернувся, щоб грати в баскетбол, і в одній грі він набрав 30 очок. Бог був настільки чудесним і добрим у всіх речах, які він зробив. ”

Для перегляду світу, Джон і Джойс Сміт сподіваються, що їх чудодійна історія доводить силу молитви, добро і близькість Бога, і що з вірою, ніщо не є неможливим.

Підліток, який помер після утоплення в крижаній воді повертається до життя, коли мати молиться (Ексклюзивне інтерв’ю)

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *