Виступаючи на Кірк Камерон ‘ s “оживити нас 2, ” режисер Алекс Кендрик нагадав аудиторії, що, коли ми орієнтуємося на пріоритети, що Бог дав нам, ми можемо по-справжньому любити інших-незалежно від того, наскільки сильно ми можемо не погодитися з ними.

“Зберігайте пріоритети на місці, тому я Шануй Бога, і я люблю людей,” Кендрик сказав. “Це велика заповідь; Ісус сказав: Любіть Бога всім своїм серцем, душею і розумом, і Любіть свого ближнього, як самого себе. Так що, якщо я не згоден з кимось, скажімо, на колінах в НФЛ в іграх на національному гімн, якщо ми не згодні, якщо я роблю, що занадто високий пріоритет, і це викликає поділ, що я я зробив? Я недоречна пріоритетів Бог призначає нам. ”

Кендрік, який разом зі своїм братом за безліч хіт-фільмів, включаючи “військовий зал ” і “мужніх, ” сказав, що він бачить ці види “недоречними пріоритетами” по всій країні сьогодні.

“Ми розділили в багатьох областях, і ми спотворю команди і пріоритети, які Господь вже дав нам”, сказав він. “Так що я повинен нагадати-я люблю інших людей, як я люблю себе, і я сіль і світло в цьому відношенні, тому я ніколи не допустити те, що є більш низьким пріоритетом, щоб стати головним пріоритетом. Якщо нам потрібно не погодитися, я роблю це в коханні, і я кажу їм, де я стою, але я не зупиняюсь показати любов до них. ”

Занадто часто, коли ми не згодні з кимось, ми звільнити їх і сказати: “добре, я ненавиджу тебе,” Кендрик сказав.

“Ми не можемо це зробити, особливо церква не може це зробити”, сказав він. “Зберігайте пріоритети на місці і боротися за них. Шануй Бога і Любіть його і Любіть інших людей. Це вищий пріоритет, ніж будь-який з розбіжностей, з якими ми стикаємося. ”

Раніше брат Алекса, Стівен Кендрік, розповів Євангеліє Вісник він сподівається, що їхні фільми сприяють єдності в культурі, яка все більше ділиться.

“Ми спостерігаємо нація стає все більш расово розділені. Але ми бачимо церкву мітинг навколо молитви і все більше і більше об’єдналися, “пояснив він. “Ми молимося, щоб Бог використовуватиме цей фільм як засіб для згуртувати церкву назад до молитви, тому що ми знаємо, що коли станеться молитва, він буде вірним його слову і його характері, і кожне служіння кожної церкви буде благословенне, і ми станемо сіллю і світлом для світу”.

“Оживити нас 2, “, який ефір наживо з музею Біблії у Вашингтоні, округ Колумбія, також ознаками д-р Бен Карсон, Раві Захарія, Джоні Eareckson TADA, Трилія Ньюбелл, і музичні гості Зак Вільямс і Крістіан Кюето.

У вересні інтерв’ю GH, приймаючої Кірк Камерон пояснив, що мета заходу полягала в тому, щоб принести надію, мужність і єдність нації, яка відчайдушно потребує відродження.

“Сьогодні ми розділили на гонку, політику, релігію, за статтю, за вибором-це здається гірше, ніж перед виборами. Як у світі ми збираємося рухатися вперед у здоровому способі? Настав час для іншої зустрічі»,-сказав він.

“Там було зрушення, що я бачу в культурі,” Камерон продовжував. “Я відчуваю пробудження серед сім’ї віри, і я бачу свіжий імпульс будівлі людей, які дійсно бажають мати своє життя збігаються те, що вони говорять, що вони вірять. Я бачу людей цілісності, людей віри, людей, які хочуть змінити світ і зробити позитивну різницю і моста всі ці ділить і дійсно Нехай їх світло світить в практичному сенсі. “

Оживити нас 2: “військова кімната” творець показує, як з любов’ю згодні з іншими-навіть більш NFL протестів

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *