Наречена Тім Телука, 2017 Міс Всесвіт Демі-Лі нель-Петерс, поділився, як її молодша сестра, яка народилася з інвалідністю постійно нагадує їй Боже добро і любов.

Nel-Петерс ‘ 13-річна половина-сестра, Franje, народився з проміжним тирантичним агенезу, рідкісний стан, який залишив її без мозочка. Вона має інтелектуальну здатність тримісячної дитини і не може ходити, говорити або їсти і подається через трубку.

На червоній килимовій доріжці прем’єра “запустити гонку ” в Голлівуді, nel-Пітерс сказав Євангеліє Вісник, що її сестра є її найбільшим натхненням-і докази того, що Бог має план, навіть серед важких обставин.

“Вона є світлом в моєму житті,” 23-річна сказав про свою сестру. “Вона є моєю абсолютною найбільшою мотивацією і натхненням у житті. Хоча я ніколи не розмовляв з нею, тому що вона не в змозі говорити, я знаю, що вона була використана в так багато способів, щоб бути натхненням в житті так багато людей і мотивувати так багато людей. ”

“Бог має план і мету з усім, ” додала вона. “Ми не завжди розуміємо, і ми не завжди знаємо, що це таке, але ця мета є, і цей план є. ”

Фланґ його нареченої боку, Тебо сказав GH, що для того, щоб подолати випробування в житті, важливо розуміти благодать Божа.

“І не те, що це легко, але ми можемо отримати через нього з правого точки зору, ” трофей Хейсмана-переможець футболіста сказав. “Розуміння того, що Бог завжди на роботі в нашому житті і хороший і поганий, і він може використовувати його все. ”

“Багато разів ми просто думаємо, о, він збирається використовувати платформу. І він робить. Але він також використовує душевного болю, “додав Телука. “Моя сестра, яка була місіонером за останні 13 років, завжди каже мені:” Боже, ніколи не буде витрачати біль, що дається йому “. І він ніколи не робить. Тому, коли ми йдемо через ці душевним і важкі часи, ми повинні дати йому і сказати: “Боже, це засмоктує, але я знаю, що ви збираєтеся використовувати його”. ”

“Багато разів, він використовує це страждання більше, ніж він робить добрі часи,” колишня зірка НФЛ укладений.

“Виконати гонку, ” Історія двох братів середньої школи намагаються подолати смерть своєї матері і відмови батька, підкреслює важливість сім’ї, силу жертви і прощення, і що означає покладатися на Божу доброту навіть серед труднощів життя.

Раніше, Телука, який виконавчий виробництва фільму поряд з його братом Роббі, сказав GH, що він сподівається, що фільм заохочує молодих людей до “не бігти від Бога, але бігти до Бога, тому що він любить їх, як божевільний. ”

“Це може відчувати себе іноді, як ви самотні, і це може відчувати себе іноді, як світ дійсно важко,” Він визнав. “Але є Бог, який любить вас так багато, і він хоче знати вас, і він хоче мати особисті, інтимні стосунки з вами.”

Спортсмен додав, що біг раси життя, як зазначено в Посланні до євреїв 12:1 означає, що є фінішна лінія-але мета не є перемога або приймаючи перше місце. Скоріше, це значить жити життям значущості-і це визначається Богом.

“Зробити це” зміни, коли ви знаєте Бога, “сказав він. “Знаючи, Бог означає добре, це не тільки про те, що говорить світ. Це не тільки матеріальні речі. Це не все, що я думав. Тепер вона змінюється на більшу мету і значення і значення. ”

“Виконати гонку ” зірки Mykelti Вільямсон (ПАРКАНИ, ФОРРЕСТ ГАМП), Френсіс Фішер (ТИТАНІК, НЕВБЛАГАННІ), Теннер Кристина (NCIS), Еван Хофер (Kickin’ It), і Келсі Рейнхардт (прозорий). Для отримання додаткової інформації відвідайте RunTheRaceMovie.com.

Наречена Тім Телука Демір-Лі нель-Петерс ділиться тим, як сестра з інвалідністю відображає вірність Бога (інтерв’ю)

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *