“Чоловік, який винайшов Різдво, ” Чарівна, сімейна драма удару театрів пізніше в цьому місяці, розповідає магічну подорож, яка призвела до створення Ебенезера Скрудж (Крістофер Пламмер), крихітні Тім та інші класичні персонажі з Різдва колядки.

Режисер Bharat Травень Налурі, фільм дає глядачам за кадром подивитися на те, як Чарльз Діккенс (дан Стівенс) звернув з реальних подій і його яскравою фантазією, щоб написати вічну розповідь-всього за шість тижнів. Діккенс подолала важкий випадок блоку письменника, щоб створити різдвяну колядку, яка стала на ніч сенсацією і назавжди змінила Різдвяний сезон.

“Культурно, Різдво впала з-за ласки,” Стівенс розповів Євангеліє Вісник на прес Гулянка в Нью-Йорку. “Це було досить релігійне суспільство, але це був неповнолітній релігійний фестиваль, навіть у християнському календарі. Англія також мала біг з дуже похмурої зими, які дійсно побили людей протягом 7 або 8 років. Діккенс знайшов те, що в середині зими святкування, що було дуже зручно для його казки, що ідея або спокутної надії в найтемніші години року, що дуже універсальний. ”

Фільм розповідає, як Діккенс був дивним натхненням для найвідоміших персонажів історії, Ебенезера Скруджа. Всього за 11 років він був змушений працювати на заводі після того, як його батько був відправлений до в’язниці боржника, досвід, який залишив гіркий відбиток на його характері.

“Діккенс… насправді було досить складною людиною, яка, у свою, виявляється великим почуттям гумору і дитячої, дурна сторона, яка дійсно оцінили радості і доброї волі, а потім і інші повороти було досить депресивним і темним. Там, що майже у всіх його роботі, особливо в різдвяні колядки, “Стівенс пояснив.

Тим не більше, книги основні теми-щедрість, співчуття і доброї волі для всіх чоловіків-випливає з стурбованості Діккенса за бідних і репресивних законів про працю дитини, питання, він бачив суспільство, як багато в чому ігнорування.

“Діккенс був християнином, і деякі з його моральних цінностей прищепили від цього,” сказав Налпурі. “Геній цього, і причина його книги переведені по всьому світу, тому що в кінці всього цього, вони універсальні людські істини, як ми всі повинні працювати разом, як суспільство. Він потрапляє в дно цього. Це дуже весело і настільки переконливим з точки зору розповіді, але під ним, він натиснувши і клани суспільство думати про інші речі, думати про інших ситуаціях. ”

Звичайно, всеохоплюючу тему історії – це викуплення; Скруджа, мабуть, найвідоміший приклад антагоніста-виявилося героєм в літературній історії.

“Діккенс кранів в те, що як християнин, а також універсальні; Там-то про те, що святкування в зимовому сонцестояння, який звернувся до батьків-християн стільки, скільки Діккенс, що дуже темний момент світло повернеться. Це гарна історія викуплення, і ми всі хочемо бути кращими людьми, ніж ми, “сказав Стівенс.

“Він дійсно тримав цю надію, і є велика людства в його письмовій формі і сподіваємося, що ці людські цінності з превалювати. ”

У фільмі також показано, скільки Різдвяних традицій ми святкуємо більше 150 років потому-різдвяні ялинки, подарункові обміну і надання бідним-були введені в класичному Діккенса.

“Це радісний, веселий шматок, і це дійсно приємний шматок, і це те, що Діккенс зробив-він намагався зробити вам насолоджуватися його без того, щоб ви розумієте, він щось ще сказати про нас як людські істоти,” сказав Налпурі. “Ми живемо в цікаві часи, і це добре, щоб нагадати про ці речі. Я можу бачити, чому люди повернутися до цього. Я думаю, щиро, люди хороші, ми всі Driven до доброти-Ось як ми вижити як суспільство. ”

Він додав, “кожен раз, і тоді він може відчувати себе трохи похмурими, але я думаю, що геній Діккенса, він дозволив вам чіплятися за цю надію. ”

“Людина, яка винайшов Різдво ” відкриває по всій країні 22 листопада. Фільм оцінив PG.

“Людина, яка винайшов Різдво”: Крістофер Пламмер фільм чарівний свято лікувати

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *