Олімпійський і Другої світової війни в’язень війни Луї Замперіні буде “Love ” “безперервний: шлях до викупу “-майбутній фільм документування його досвід перетворення-як вона містить чітку презентацію Євангелія, його син сказав.

На червоній килимовій доріжці прем’єра фільму в Далласі, штат Техас, лука Замперіні розповів Євангельський Вісник, що його батько, який помер у 2014 році, буде радий дізнатися його неймовірну історію надії і викуплення надихає мільйони людей по всьому світу.

“Я думаю, що він буде любити фільм, ” лука Замперіні сказав про свого батька. “Що він хотів, щоб сталося, було, за його історію, щоб люди були цікавими для Бога, щоб досліджувати його для себе, а потім прийти до віри в Ісуса Христа. Таким чином, він буде так гордий, що це насправді зображений на великому екрані. ”

Продовження академії премія Номінація 2015 Film, “безперервний: шлях до викупу” починається, як Луї повертається додому після витрат протягом двох років у японському таборі в’язниці. Переслідуваний його минуле і страждає від важкої ПТСР, він постійно мучив сни жахливі зловживання він пережив на руках тюремне охоронець відомий як “птах. ” рясніє гнівом-як на Бога, так і його викрадачів-Луї звертається до алкоголю для комфорту, поклавши його шлюб на межі розлучення.

“Він просто не міг виправити ПТСР, що він приніс додому з ним з другої світової війни,” лука сказав. “Знадобилося щось більше, ніж сам, щоб врятувати його від цього.”

Але життя Луї різко зміниться на відродження в шатрі Біллі Грем, що відбувся в 1949. Почувши, що знаменитий Євангеліст представить Євангеліє, Луї дає свою ненависть до птаха, прощає своїх викрадачів і приймає Ісуса Христа в його життя.

“Він був дуже сердитий, ” сказав лука Заперена. “Це була друга проповідь, яку він почув від Біллі Грем, і він не дуже хоче робити з ним. Але поки він був на шляху з намети, він почув Біллі сказати щось ефект, коли ви в кінці мотузки, що, коли Бог є, щоб отримати вас з будь-якої ситуації ви перебуваєте в. ‘ ‘

Ця фраза, сказав лука, нагадав батькові про молитву він зробив після його літак був збитий, змушуючи його вижити в море протягом 47 днів у житті плоту в оточенні акул.

“Він обіцяв Богу:” Якщо ви отримаєте мене додому живим, я буду служити вам все моє життя, “” сказав лука. “І раптом дійшло до того, що Бог подбав про його частину угоди, але Луї не подбав про його частину угоди. ”

Сповнений рішучості прожити своє життя в служінні Богу, Луї врешті-решт заснував табір перемоги хлопчиків, благодійна організація ризику для молоді. Місія табору, як зазначено на сайті, полягає в тому, щоб надихнути “знедоленим молоді взяти на себе контроль над своїм життям, культивувати самоповагу через легку атлетику, навички виживання і дикої природи. ”

“Мій батько хотів би згадати когось, хто намагався допомогти іншим отримати другий шанс в житті. Ось чому він розпочав перемогу хлопчиків табір, який ми проводимо сьогодні, “лука сказав GH. “Він був такий чудовий приклад для мене, тому що він був людиною, яка робила добрі справи і завжди була корисною для інших людей. ”

Але що більш важливо, він сказав: його батько хотів би згадати, як хтось, чиє життя було перетворено силою Євангелії.

“Мій батько хотів би пам’ятати, як той, хто зміг подолати всі труднощі в його житті, знаходячи віру в Ісуса Христа. Це було б суть того, що він хотів би згадати, “лука сказав. “Ми продовжуємо доводити свою історію до класу, до виправної установи, і до військової бази. Роблячи так, ми представляємо Євангелію всім, хто слухає його, і це змінює життя. ”

“Безперервний: шлях до викупу ” хіти театри 14 вересня. Дізнайтеся більше тут.

Луї Zamperini буде “любов” ‘ безперервний: шлях до викупу, тому що фільм чітко представляє Євангеліє, говорить син

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *