У рамках 2015 Силіконовій долині молитовний сніданок, Кірк Перрі, президент бренд-рішень в Google, поділився оновленням про його діагноз раку і показав, що важливо, що Бог навчав його протягом усього складного процесу.

22-й щорічний захід, який відбувся в Санта-Клара, Каліфорнія на 1 березня, був тематичний “знаходження вашого чому. ” відповідно до веб-сайту подій, молитовний сніданок призначений для “введення віри і молитви як життєво важливих елементів осмисленого і яскравого життя, і заохочувати поточні розмови на духовні теми. ”

Перрі, який був основним доповідачем в минулому році, поділився, як він прийшов до віри після його шестирічної дочки була діагностована з раком. У дивовижний поворот подій, Перрі сам був діагностований етап два раку щитовидної залози всього за три тижні до появи в 2015 молитовний сніданок.

Майже через рік він поділився, як Бог використовував свій діагноз раку, щоб навчити його повністю і повністю залежати від нього.

“Хіба це не дивно, як Бог працює в таємничому шляху?” Перрі запитав учасників. “Рак моєї дочки навчив мене, як боротися з моїм раком багато, багато років по тому. ”

Через два місяці після його діагноз раку, Перрі пройшла операцію з видалення його ракової щитовидної залози. Протягом наступних кількох тижнів відновлення, він намагався зрозуміти, чому Бог дозволяє йому пройти такий біль.

Перш ніж іти за його подальшої зустрічі кілька тижнів потому, він відчув щось у своєму тілі просто “не було права. ” після проходження повного сканування тіла, лікарі виявили, рак поширився протягом всього свого тіла.

“Я був спустошений, ” він нагадав. “Я вийшов з [лікарні] і це був прекрасний день, і всі йшли про свій бізнес. Я плакав… Я дійсно зрозумів, коли Біблія говорить про те, як Ісус плакав, тому що я дійсно зробив. Я пам’ятаю, думаючи: “це не справедливо”… мої шанси значно знизилося. ”

Сидячи в машині після призначення, Перрі показав, що він “боровся” з Богом: “вперше в моєму житті, я зрозуміла, книга Плач Єремії… Я закричала Бога у верхній частині моїх легенів, “сказав він.

У розпал цього, медсестра прийшла на його вікно автомобіля і запитав його, якщо все було добре.

“Це добре,” він відповів.

“Ні, це нормально, якщо все не добре,” медсестра сказала йому.

“Я відчував, що Бог дав мені трохи повідомлення, ” сказав Перрі про зустріч. “Те, що пройшло через мій розум були абсолютно божевільні… Я не знаю, як історія закінчиться. ”

У цей важкий час Віра Перрі служила величезним джерелом сили. Один ключовий момент прийшов, коли близькі друзі його сказав йому, “не звертайте на відсотки від боргу Бог не може попросити вас погасити “-іншими словами, не Залишайтеся на ніч турбуватися про рак діагноз.

“Мені байдуже, наскільки сильна ваша віра-якщо ви боретеся з чимось, важко не турбуватися, важко не боротися з Богом, але мій друг був правий, ” сказав Перрі. “Перемотка вперед через три місяці, і я отримав чисту перевірку. Дивно, як Бог працює. ”

Один вірш, який закликав його протягом усього процесу була історія Джозефа в Старому Завіті, який був проданий як раб його власними братами. Тим не менш, він ніколи не втратив віру в Бога.

“Я отримав неймовірну впевненість через цю історію, тому що… за 22 роки абсолютної боротьби, Бог був там кожен крок шляху, “сказав Перрі.

Протягом усього болісного процесу Перрі виявила, що Бог відкрив очі на безцінний урок: «Бог навчав мене залежність. Я був перетворений в моєму житті через хворобу моєї дочки, і я був перетворений знову. ”

Він додав: “трансформація не означає досконалості-перетворення на мене означає, що замість того, щоб втекти від Бога, я зараз біжу до Бога. Незалежно від моєї боротьби, я біжу за ним, щоб бути з ним, просити його захисту. У мої попередні дні, я просто б втекти від нього. ”

Силіконова долина молитовний сніданок є частиною Altos християнський фонд. Для отримання додаткової інформації про майбутні події, будь ласка, відвідайте їх веб-сайт.

Кірк Перрі, Google президент фірмових рішень, акцій надихає історія віри, найголовніше Бог навчав його серед діагноз раку

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *