Рок-н-рол легенда трохи Річард відхилив його “всесексуальний” і “Гей ” минуле, відкриваючи він тепер прагне жити Святим “, як Ісус” і наполягаючи людей повинні жити, як чоловіки, і жінки повинні жити, як жінки, тому що Бог зробив їх таким чином.

“Дати все, що ви отримали до Ісуса, і ви будете почувати себе так, так набагато краще, ” Річард, 84, сказав Денні Шелтон трьох ангелів мовлення мережі в інтерв’ю.

“Ви знаєте, це так само, як кожен перетворюється в той чи інший бік. Ця людина тут, коли я вперше прийшов у шоу-бізнесі, вони хотіли, щоб ви виглядали як всі, крім себе. І хто-небудь прийти в шоу-бізнесі, вони скажуть, що ти гей. Ви прямо? Ви гомосексуальні щось? Вони будуть говорити. Але Бог, Ісус, зробив людей, людей, він зробив жінок, жінок, ви знаєте. І ви повинні жити так, як Бог хоче, щоб ви жили, “сказав він.

Білборд зазначає, що Річард, чиє справжнє ім’я Річард Уейн Пенніан, має “стати дивна ікона для незліченних людей, навіть надихає уособлень, “, як він носив надмірного макіяжу і одягнені в жіночий одяг протягом усієї своєї кар’єри.

У 1995, він сказав Penthouse, що “я гей все життя, і я знаю, Бог є Бог любові, а не ненависті. ”

У 2012, він сказав GQ, “ми всі як чоловіки і жінки. Секс для мене, як шведський стіл. Все, що я відчуваю себе, я йду. Що сексуального я? Я всесексуальний! ”

У своєму інтерв’ю з трьома ангелами, Річард, який стоїть за безліч хітів, включаючи “Тутті Frutti, ” добре Golly Міс Моллі, “і ” Lucille, “згадується в ” неприродне прихильності “він колись брав участь, в тому числі одностатеві відносини.

“Ви знаєте, всі ці речі. Так багато неприродною любов’ю. Так багато людей просто робити все. І не думайте про Бога. Не хочете, щоб частини його, “сказав він.

Співачка закликала інших, які можуть боротися з одностатеві тяжіння, що Бог може врятувати їх, а також.

“Незалежно від того, що ви він любить вас. Мені байдуже, що ти. Він любить вас, і він може врятувати вас, і він врятує вас, і він може допомогти вам. Він допоможе вам. Все, що вам треба зробити, це сказати: Господи, візьми мене, як я. Я грішник. Але всі ми згрішили і вийшли з Божої слави. Єдина свята, праведна людина є Ісус, і він хоче, щоб ми були такими, як його, тому що для того, щоб йти на небеса, ми повинні дивитися, як він, “сказав Річард.

Він відзначив, що в той час як багато людей хочуть йти на небеса, вони “не хочуть, щоб відмовитися від нічого. ”

“І для того, щоб побачити Ісуса, ви повинні відмовитися від чогось, ” Річард підкреслив. “Я не хочу співати рок-н-рол не більше. … Я хочу бути Святим, як Ісус. Дайте все, що у вас є до Ісуса, і Ах, ви будете почувати себе набагато краще. Я хочу показати світові, що я знаю людину, яка створила все. Я знаю людину, яка дала своє життя, що я міг би мати право на дерево життя. “

Колишня “дивна ікона” трохи Річард засуджує гомосексуалізм, розповідає про ЛГБТ-спільноти Бог може врятувати вас ‘

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *