“Геркулес ” актор Кевін Сорбо є одним з найбільш відомих облич у Християнській кіноіндустрії, з’являтися в вбив хіт-фільмів, включаючи “душа Фер” і “Бог не мертвий.”

Тепер він об’єднується з дружиною, Сем Сорбо, і консервативний політичний коментатор Шон Hannity для потужного нового фільму: “нехай буде світло. ”

Сем, який спільно написав сценарій, сказав, що історія перетворилася з одного простого питання: що робити, якщо найбільший атеїстом у світі щось трапилося з ним, що виклик його світогляд?

“Як християнин, я вважаю, що життя є священним, що Бог створив землю і все, що тягне за собою,” вона розповіла про Євангеліє Вісник в ексклюзивному інтерв’ю. “Що б це було, якщо хто-то, хто дійсно вважав, що немає Бога чи мети в житті, виявлені якимось чином, що там було? Я створив цей персонаж і послав його в подорож і те, що було розроблено фільм. ”

Випускаючи 27 жовтня, “нехай буде світло ” адреси горя, прощення і викупу-теми, які резонують з усіма, незалежно від раси, статі або віку.

“Відгуки, які вийшли з цього фільму були дійсно дуже дивно, ” Кевін сказав GH. “Жінки люблять цей фільм, і це також дивно бачити, як багато чоловіків люблять його теж. Він займається батьківство і роль людини в сім’ї, тому що це було на такий руйнівний шлях протягом останніх декількох десятиліть. Цей фільм змушує чоловіків хочуть встати і змінити своє життя. Більше, ніж все інше, це дійсно історія кохання. ”

Він додав, “ми були нещодавно на промо-заході і DC, і я почув групу з 16-річних років ходьби. Один підліток, він навіть не бачив мене, звернувся до своїх друзів і сказав: це був найкращий фільм, який я коли-небудь бачив. Від підлітка, який знаходиться в світі трансформаторів і зоряних воєн, це було досить круто. ”

Цей фільм, Сем сказав, є “протиотруту” на “трагічні” фільми голлівудські релізи.

“Цей фільм не має буття в будь-якому з, ” сказала вона. “Насправді, я думаю, що це протиотруту, що ми спостерігаємо з Голлівуду-особливо тепер, коли ми бачили темні підчерев’я промисловості в останні місяці. ”

Сем стан “нехай буде світло ” легендарний сценарист Ден Гордон (ураган, Уайетт Earp), і він “не може чинити опір. ” потім, “з нізвідки,” ТВ і радіо Host Шон Hannity називається Кевін і сказав: “я хочу зробити фільм з вами. ”

“Я знав Шон протягом декількох років,” сказав Кевін. “Фокс є одним з небагатьох відділень ви можете отримати і просувати фільми, які є Бог або Ісус в них. Він той, який дав мені виклик і сказав, що він хотів зробити щось з нами. Одного разу він прийшов на борт, він був кращим виконавчим продюсером ми могли б попросити, тому що він залишив нас у спокої, ніколи не прийшли на місці. Це було фантастичне, щоб не мати кого-то там контролює ситуацію і нехай люди з кожного відділу роблять свою роботу. Це зробило роботу над цим фільмом такою великою радістю. ”

Спосіб фільм був зроблений, Сем сказав, був не чим іншим чудесним.

“Фільми не отримують таким чином, ” сказала вона. “Від початку до кінця, знадобилося всього два роки, щоб зробити. Це нечуване. Більшість фільмів займе в середньому п’ять років. ”

Коли його запитали, що вони сподіваються аудиторії відняти від “нехай буде світло, “, який відкривається в 300-плюс театри, Sorbos вказав одне слово: Надія.

“Є надія там, ” сказав Кевін. “Багато людей здаватися на життя, і багато хто з них є культурним, і це просто годує більше ненависті і гніву і розчарування. ”

Доданий Сем, “завжди є надія, є прощення, і є благодать. Я думаю, що це одна з найскладніших боротьбу, що у нас, як людські істоти це ідея прощення, але це кінцева послання християнства-кожен може бути погашим. Я вірю в надії, я сподіваюся, і я сподіваюся, що цей фільм їде додому, що істина. “

Кевін і Сем Сорбо на Нью-Hannity фільм Шон нехай буде світло (Ексклюзивне інтерв’ю)

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *