СКК художник карі Jobe показала, що вона написала пісню “зціляти нашу землю ” після того, як Бог послав її “пророчі ” мрія.

“У мене була ця мрія на гастролі, що дощ всередині цієї церкви, ” Jobe сказав Fox News пісні, яка з’являється на її останньому альбомі, “сад. ”

“Це було так само, як чиста вода по всьому підлозі цієї Церкви-це було так само, як миття статі, але це було як чиста і чиста. Вона не була темною і брудною, як ви собі уявити, “сказала вона.

“Коли я прокинувся, він просто відчував пророче, ” сказав Jobe. “Це просто відчував, що Бог намагався сказати, як нагадування, що він хоче повернутися на чисту і бездоганною нареченою,” вона сказала, посилаючись на відносини Ісуса з церквою в Новому Завіті. “Це його серце, щоб повернутися до нас, але ми ще не там. ”

Jobe, який відбувся 49-й щорічний Голуб нагород на початку цього місяця, пише поклоніння пісні зі своїм другом, співачка і пісняр Брук Ліґервуд.

“Я сказав їй, що я хочу написати щось, що має спільного з церквою, наречена Христа Повертаючись туди, де ми повинні бути. Ви знаєте, як, що відбувається в світі навколо нас-що ми можемо молитися, що може співати церква, яка дійсно допоможе. ”

Jobe поділяє, що пісня заснована на 2 хроніки 7:14, який говорить: “Якщо мої люди, які покликані моє ім’я буде упокоритися, і молитися і шукати моє обличчя, і відвернутися від своїх злих шляхів, то я буду чути з небес, і буде прощати їх гріх і залікувати свою землю. ”

“Решта пісні насправді просто Молитва за церкву, щоб співати, щоб мати чисте серце, щоб бути уніфікованим, щоб не бути розділені, а не проти нічого, але тільки за те, що Бог хоче, щоб ми робили,” вона пояснила.

Співачка сказала, що вона вважає, що пісня резонує з такою кількістю людей, тому що “є так багато невідомих прямо зараз, і стільки страху люди мають справу з, і з тим, що відбувається в нашій країні. ”

“Що дійсно особливим є ця екскурсія була майже як ми приносячи відра води для людей, і просто допомагаючи їм почувати себе оновилася, і відчувати себе,” Ах, так, я не повинен робити це сам, але Бог для мене, і що вони нагадують про силу віри і силу молитви, “сказала вона. “Що Бог зворушений вірою. Таким чином, пісня, як “залікувати нашу землю”, і оголосивши про ці речі Бога ми молимося, ми упокорюють себе, ми прагнемо вашого обличчя. Бог сказав, що якщо ми зробимо це, він зцілив нашу землю, і я думаю, що вони відчувають, що в ці ночі поклоніння. ”

Вона додала, що в кінцевому підсумку, “Ісус дійсно є відповіддю. ”

“Я знаю, що люди кажуть, що багато, але це дійсно правда,” сказала вона. “І простота Хреста. Іноді люди намагаються зробити це настільки складним, або що це про ці правила і норми, але це не так. Це стосується стосунків з Ісусом. ”

У попередньому інтерв’ю з християнським пост, Jobe заохочується міленіали, які боляче за поточний стан світу, щоб звернутися до Бога в молитві.

“Чесно кажучи, якщо я сидів в кімнаті з міленіалів, люди з мого ж віку і молодше, я б просто сказати:” ОК, стоп нити і перестати бути страшно і потрапити на ваше обличчя і молитися. Ми повинні молитися. Ми повинні прийняти його до молитви, перш ніж прийняти його в соціальних медіа, “вона повідомила.

“Ми настільки оточені, ділячись своїми почуттями і переконавшись, що наша думка виставили там, тому що ми знаємо, що люди слухають і дивляться, тому ми відчуваємо, як є відповідальність сказати щось, але я намагаюся бути обережним, щоб не сказати щось, перш ніж я молився. ”

Коли вона знаходить себе збентежений державою країни, вона запитує себе: “” яка перспектива Бога? ” Він повертається до деяких з речей, які я тільки що написав для цього альбому. Бог, ви знали, що це станеться, перш ніж це сталося, ніщо не дивує його. “

Карі Jobe розкриває “пророчий” сон, який надихнув Hit пісня ‘ залікувати нашу землю

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *