У минулому році був перший раз в історії, що витрати на охорону здоров’я перевищили те, що нація отримує в соціальних виплат безпеки від робочої сили. CBO повідомила в понеділок, що медична допомога, Медімеддопомоги, програми для здоров’я дітей і Obamacare всі об’єднані означало, що нація була роздвоєний понад $936 000 000 000, що $54 000 000 000 більше, ніж соціальне забезпечення, отримані в трудові сили виплат. Це поряд з 2016 федерального дефіциту і збільшенням значного збільшення державного боргу означає, що Національна фінансова криза насувається, що триватиме протягом десятиліть.

CBO відзначає, що витрати на соціальне страхування збільшилися на $37 000 000 000 в 2015, що було збільшення на чотири відсотки. Але витрати на здоров’я збільшилися на 13 відсотків, до $105 000 000 000 в 2014. Медідопомога була найбільшою частиною – збільшення на 16%.

Obamacare (доступний закон про обслуговування, або ACA) в даний час вказав на CBO як причину збільшення: “різке зростання протягом останніх двох років відбулося головним чином через нових абітурієнтів додали 30 держав, а округ Колумбія, який прийняв Факультативний розширення охоплення санкціонованим ACA, “, і що додаткове збільшення дефіциту очікується протягом як мінімум в найближчі десять років.

Крім того, витрати на обов’язкові програми збільшилися на $200 000 000 000, або 9,5 відсотка в 2015. Передбачається, що 11 000 000 люди отримають їх медико-санітарної допомоги за рахунок федеральних фінансуються субсидій медичного страхування в 2016.

CBO держав, “Якщо нинішні закони, як правило, залишилися незмінними, дефіцит буде зростати протягом наступних 10 років, і до 2026 було б значно більше, ніж її середнє за останні 50 років. Дефіцит 2016, що CBO в даний час проекти $130 000 000 000 вище, ніж той, що агентство проектується в серпні 2015. Це збільшення значною мірою пояснюється чинним законодавством з серпня-зокрема, ретроактивне розширення ряду положень, що знижують корпоративні та індивідуальні податки на прибуток. ”

Передбачуваний похід в медичних витрат, швидше за все, додати трохи палива битви виборах року, де фінансова відповідальність стосується нації, і привести до оновленої застави з багатьох республіканців кандидата в президенти, щоб скасувати і замінити Obamacare і зробити скорочення витрат. Демократична кандидатів у президенти, швидше за все, протистояти зміцненню його через збільшення рецептурних лікарських препаратів промисловості.

Консервативна Пол Райан будинок спікера і також був головою Комітету з бюджету в минулому. Він був відомий за написання бюджетних пропозицій щодо скорочення програм обслуговування, а також скорочення податків.

Нинішній будинок бюджетного комітету голова, Том Прайс (R-GA.), йдеться в заяві, “будинок республіканці важко на роботі воєдино план, який представляє сміливі, позитивні рішення для вирішення наших економічних і фіскальних проблем. Ми зберемо і зміцнюємо життєво важливі програми для здоров’я, пенсійного та економічного забезпечення безпеки, які повинні бути реформовані, якщо ми хочемо зберегти ці обіцянки майбутнім поколінням. “

Американські витрати на охорону здоров’я обігнати соціальну безпеку в перший раз, державний борг заправки фінансова криза

Post navigation


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *